Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums: info@fenzy.lv

Iepirkumu grozs0

Iepirkumu grozs


Preces numurs: 0

100% apmierinātības garantija. Ja jūs neesat apmierināts ar preci, varat to atgriezt 14 dienu laikā. Skaidra nauda pēc piegādes, kredītkarte vai PayPal.

Fenzy-Inteko privātuma politika

Fenzy-Inteko privātuma politika

Privātuma politikas mērķis ir informēt potenciālos klientus vai Fenzy-Inteko vietņu apmeklētājus par personas datu apstrādes nolūku un pamatojumu, ko veic Fenzy-Inteko doo, Slap 3/E, 5271 Vipava, Slovēnija e-pasts info@fenzy.lv (turpmāk: uzņēmums Fenzy-Inteko vai pakalpojuma sniedzējs vai atbildīgā persona).

Uzņēmumā Fenzy-Inteko doo mēs augstu vērtējam jūsu privātumu, tāpēc jūsu dati vienmēr tiek rūpīgi aizsargāti.
Šos datu aizsardzības noteikumus var mainīt vai papildināt jebkurā laikā bez brīdinājuma vai iepriekšēja brīdinājuma. Izmantojot mainītās vai papildinātās pakalpojuma sniedzēja tīmekļa vietnes, persona piekrīt attiecīgajām izmaiņām un papildinājumiem.

Visas mūsu darbības ir saskaņā ar ES tiesību aktiem (ES Regula 2016/697 par datu subjektu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi, par šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, saīsinājums GDPR) un Eiropas Padomes konvencijas (ETS Nr. 108, ETS Nr. 181, ETS Nr. 185, ETS Nr. 189)) un Slovēnijas Republikas nacionālajiem likumiem (Datu aizsardzības likums (slovēņu saīsinājums ZVOP-1, OJ RS). Nr. 94/07) , Tirgus elektroniskās komercijas likums (slovāku saīsinājums ZEPT, OJ RS, Nr. 96/09 un 19/15) u.c.).
Privātuma politika attiecas uz tās informācijas apstrādi, ko pakalpojumu sniedzējs saņem no jums, kad apmeklējat Fenzy-Inteko vietnes vai sniedzat viņiem šo informāciju citā veidā (veicot pirkumu pa tālruni vai tiešsaistē utt.).

Pakalpojumu sniedzējs un datu aizsardzības speciālists

Pakalpojuma sniedzējs, kas apstrādā personas datus, ir Fenzy-Inteko doo, Slap 3/E, 5271 Vipava, Slovēnija.

Uzņēmumam Fenzy-Inteko doo ir datu aizsardzības pilnvarota persona, ar kuru var sazināties pa e-pasta adresi: info@fenzy.lv

Dati par pilnvaroto personu

uzņēmums

Inteko doo, Slap 3/E, 5271 Vipava, Slovēnija

Kompetenta persona

Vojko Trošt

E-pasta adrese:

info@fenzy.lv
   

Personas dati

Personas dati ir informācija, ar kuru jūs identificējat sevi kā konkrētu vai identificējamu datu subjektu. Datu subjektu uzskata par identificējamu, ja to var tieši vai netieši identificēt, jo īpaši norādot identifikatoru, piem. B. vārds, ID numurs, atrašanās vietas informācija, tiešsaistes identifikatori vai norādot vienu vai vairākus faktorus, kas raksturīgi datu subjekta fiziskajai, fizioloģiskajai, ģenētiskajai, garīgajai, ekonomiskajai, kultūras vai sociālajai identitātei.

Kā noteikts šīs Privātuma politikas sadaļā Mērķis, tiek vākti šādi personas dati:

 • lietotāja pamatdati (vārds un uzvārds, mājas adrese, dzimšanas datums, atrašanās vieta);
 • kontaktinformāciju un datus par manu saziņu ar atbildīgo personu (e-pasta adrese (e-pasts), tālruņa numurs, pasta vai e-pasta saziņas datums, laiks un saturs, datums, laiks un ilgums). telefona zvani, telefona sarunu ieraksti);
 • kanāls un kampaņa – kā lietotājs kļuva par dalībnieku vai avots, caur kuru es sazinājos ar kontrolieri (vietne vai reklāmas kampaņa vai akcija, zvanu centrs, veikals);
 • datus par visiem maniem pirkumiem un izrakstītajiem rēķiniem (pirkuma datums un vieta, iegādātās preces, iegādāto preču cenas, kopējā pirkuma summa, apmaksas veids, piegādes adrese, rēķina numurs un izrakstīšanas datums rēķina, rēķina izrakstītājas atsauci u.c.), kā arī sūdzību izskatīšanas datus;
 • dati par to, kā es izmantoju atbildīgās personas vietni (vietnes apmeklējumu datumi un laiki, apmeklētās lapas vai vietrāži URL, cik ilgi es atrados konkrētajā lapā, apmeklēto lapu skaits, kopējais manas vietnes apmeklējuma ilgums , mājaslapā veiktos iestatījumus ), kā arī datus par manu izmantošanu (lasīšanu) saņemtās ziņas (e-pasts, SMS) no atbildīgās personas.
 • Dati no veidlapām, kuras lietotājs brīvprātīgi aizpildījis, piemēram, konkursa vai konfiguratoru izmantošanas ietvaros, lai noteiktu patērētāja vajadzībām optimālos produktus;
 • Citi dati, ko lietotājs brīvprātīgi sniedz pakalpojumu sniedzējam, kad tas tiek pieprasīts konkrētiem pakalpojumiem, kuriem nepieciešami šie dati.

Pakalpojumu sniedzējs neapkopo jūsu personas datus, ja vien jūs to neatļaujat vai piekrītat, t.i., pasūtot preces vai pakalpojumus, kļūstot par Fenzy Club biedru vai abonējot e-ziņas utt. Vai arī tad, kad personas datu vākšanai datu tiesiskais pamats vai pakalpojuma sniedzējam ir tiesiska interese par datu apstrādi.
Periods, kurā Pakalpojuma sniedzējs uzglabā apkopoto informāciju, ir sīkāk norādīts sadaļā Personas datu glabāšana.

Personas datu apstrādes mērķis

Pakalpojuma sniedzējs vāc un apstrādā jūsu personas datus, pamatojoties uz šādiem juridiskiem pamatiem:

 • tiesības un līgumattiecības,
 • personas piekrišana
 • juridiskās intereses.

Izmantojot Fenzy-Facebook un Fenzy-Instagram lapas, savus brīvprātīgos ierakstus Fenzy-Facebook un Fenzy-Instagram lapās un augšupielādējot savus fotoattēlus un video saturu, jūs piekrītat, ka Fenzy lapu (Inteko doo, Slap 3e , 5271 Vipava) administrators ) izmanto jūsu publicēto saturu reklāmas nolūkos citās grupas Fenzy lapās, dažādās reklāmas kampaņās un saziņai ar citiem Fenzy un Instagram lapu lietotājiem.

Apstrāde uz tiesiska pamata un uz līgumattiecību pamata

Izvēloties nesniegt personas datus kādā daļā vai arī atsaucot piekrišanu pilnībā vai kādā tās daļā (attiecībā uz konkrētiem, sniegtiem datiem), pakalpojumu sniedzējs nevarēs sniegt klientam tos pakalpojumus, kuru sniegšanai ir nepieciešami attiecīgie personas dati, informācijas trūkuma dēļ.

Apstrādes mērķis Detalizēts skaidrojums

Līguma slēgšana un izpilde

Slēgt un izpildīt līgumu, ko esat noslēdzis ar Pakalpojumu sniedzēju, tai skaitā Pakalpojuma sniedzējam, kas izpilda Jūsu pasūtījumus (produktu piegādi un pakalpojumu sniegšanu), sazinās ar Jums, pārbauda Jūsu maksājumus un pilda jebkādas citas Pakalpojuma sniedzēja saistības un /vai jūsu pienākumi (pakalpojuma sniedzēja likumīgās intereses apstrādāt jūsu personas datus, VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts).

Reklāma e-pastā ar reģistrāciju informatīvā izdevuma saņemšanai

Ja reģistrējaties mūsu informatīvajam e-pasta izdevumam, mēs izmantojam šim nolūkam nepieciešamos vai jūsu atsevišķi sniegtos datus, lai regulāri nosūtītu jums mūsu jaunumus uz e-pastu, pamatojoties uz jūsu piekrišanu saskaņā ar 6. panta 1. punkta 1. Teikumu.

Atteikties no jaunumu izdevuma ir iespējams jebkurā laikā un to var izdarīt, vai nu nosūtot ziņu uz zemāk aprakstīto saziņas iespēju, vai izmantojot šim nolūkam informatīvajā izdevumā norādīto saiti. Pēc atteikšanās no abonēšanas mēs izdzēsīsim jūsu e-pasta adresi, ja vien neesat nepārprotami piekritis savu datu turpmākai izmantošanai vai mēs paturam tiesības izmantot datus tālāk, kas ir atļauts likumā un par ko mēs jūs informēsim šajā deklarācijā. .

Ziņa uz info@fenzy.lv e-pasta adresi.

Apstrāde, pamatojoties uz likumīgām interesēm

Pakalpojuma sniedzējs datus var apstrādāt arī, pamatojoties uz pakalpojuma sniedzēja tiesiskajām interesēm, izņemot gadījumu, kad personas, uz kuru dati attiecas, interešu vai pamattiesību un brīvības dēļ, kas prasa personas datu aizsardzību, ir lielāka nozīme. Tiesisko interešu izmantošanas gadījumā pakalpojuma sniedzējs vienmēr spriež saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu.

Apstrādes mērķis

Detalizēts skaidrojums

Vispārēja klientu un pasūtījumu datu un potenciālo klientu statistiskā apstrāde (kontaktpersona) pārdošanas, atpirkšanas, vispārējās klientu uzvedības, reklāmas optimizācijas un biznesa optimizācijas iekšējai analīzei

Uzņēmumā Fenzy-Inteko doo veicam klientu datu un viņu pasūtījumu un potenciālo klientu vispārēju datu apstrādi, uz kuras pamata veicam iekšējo pārdošanas, atkārtoto pirkumu, uzraugām un optimizējam mūsu biznesa efektivitāti un optimizēt mūsu reklāmu, piemēram:

 • Mēs sekojam pārdošanai caur mūsu pārdošanas kanāliem (internets, zvanu centrs)
 • Mēs uzraugām, cik klientu pabeidz pirkumus, cik ātri un par kādu vērtību.
 • Mēs uzraugām vispārīgos statistikas pārdošanas datus, piemēram, vidējo groza vērtību, pasūtīto preču skaitu un tamlīdzīgi
 • Mēs izsekojam reakcijas uz e-pastiem, SMS, telefona zvaniem un dažādām reklāmām (TV klipus, radio klipus, tiešsaistes reklāmas) un, pamatojoties uz to, optimizējam savas reklāmas aktivitātes (izlemjam, ko, kur, kam un kā reklamēt)

Šāda statistikas apstrāde parasti ļauj mums optimizēt mūsu uzņēmējdarbību un reklāmas aktivitātes un, pamatojoties uz to, piedāvāt saviem klientiem produktus un pakalpojumus par saprātīgām cenām.

Piekļuve jūsu iepriekšējiem pasūtījumiem un citai informācijai no konsultantiem Fenzy-Inteko doo zvanu centrā, lai nodrošinātu labāku servisu un piedāvājumus

Ja zvanāt uz Fenzy-Inteko doo zvanu centru, mūsu pārdevējiem un konsultantiem ir piekļuve jūsu saglabātajiem datiem un iepriekšējiem pirkumiem, uz kuru pamata viņi var piedāvāt labāku servisu un pielāgotus piedāvājumus.Pamatojoties uz to, mēs varam jums rādīt mērķtiecīgākas un personalizētākas reklāmas Facebook un piedāvāt papildu atlaides. Jūs variet atteikties jebkurā laikā, nosūtot rakstisku ziņojumu uz e-pasta adresi info@fenzy.lv .

Tieša paziņošana par īpašajiem piedāvājumiem, atlaidēm un citu saturu, izmantojot tālruņa zvanus un parasto pastu.

"Reklāma pa e-pastu, nereģistrējoties informatīvā izdevuma saņemšanai un jūsu tiesības iebilst".

Ja saņemam Jūsu e-pasta adresi saistībā ar preču vai pakalpojumu pārdošanu un Jūs pret to neesat iebildis, mēs paturam tiesības regulāri nosūtīt Jums piedāvājumus par līdzīgiem produktiem, kas jau ir iegādāti, pamatojoties uz 7. (3) punktu. UWG , no mūsu klāsta pa e-pastu. Tas kalpo, lai aizsargātu mūsu primārās likumīgās intereses, reklamējot mūsu klientus interešu līdzsvara ietvaros.
Jūs jebkurā laikā varat atteikties no šīs savas e-pasta adreses izmantošanas, nosūtot ziņojumu uz tālāk aprakstīto saziņas iespēju i nfo@fenzy.lv , neradot nekādas izmaksas, izņemot pārraides izmaksas saskaņā ar pamata tarifiem.

Facebook reklāmas rīka Faceboom Custom Audiences izmantošana

Fenzy-Inteko doo, pamatojoties uz savām juridiskajām interesēm tiešsaistes reklamēšanā, izmanto Facebook Custom Audiences pakalpojumu ("Facebook Customized Audience") vai nu kā daļu no pamata personalizētās komunikācijas īstenošanas, pamatojoties uz tās juridiskajām interesēm, vai arī kā daļu no iegūtajām interesēm. piekrišana sazināties ar personalizētiem piedāvājumiem un saturu, pamatojoties uz lietotāja profilu. Šis pakalpojums darbojas šādi:

 • Mēs augšupielādējam jūsu e-pasta adresi, ko saņēmām no jums, kad veicāt pirkumu vai brīvprātīgi ievadījāt, pakalpojumā Facebook.
 • Facebook salīdzinās jūsu e-pasta adresi ar savu lietotāju bāzi un noteiks, vai esat Facebook lietotājs.
 • Ja neesat Facebook lietotājs, ar jūsu e-pasta adresi nekas nenotiek un Facebook ar to neveic nekādas darbības.
 • Ja esat Facebook lietotājs, Facebook jūs ievietos jaunizveidotā pielāgotā mērķauditoriju sarakstā, kas ļauj mums rādīt personalizētas reklāmas tikai šai Facebook lietotāju grupai.
 • Pamatojoties uz to, mēs varam jums rādīt mērķtiecīgāku un personalizētāku reklāmu Facebook un, galvenais, piedāvāt papildu atlaides.

Jūs varat jebkurā laikā atcelt šī ieviešanu, nosūtot rakstisku ziņojumu uz e-pasta adresi info@fenzy.lv .

Apstrāde, pamatojoties uz jūsu piekrišanu

Pakalpojuma sniedzējs arī vāc un apstrādā (izmanto) jūsu personas datus šādiem mērķiem, ja jūs sniedzat savu piekrišanu:

 • Nodrošinot piekļuvi savam tiešsaistes kontam pie Pakalpojumu sniedzēja un tā izmantošanu, kā arī tehnisku administrēšanas iemeslu dēļ Pakalpojuma sniedzēja vietnē,
 • nodrošinot, ka varat piekļūt konkrētai informācijai, kas jums ir pieejama Pakalpojumu sniedzēja tīmekļa vietnē un jūsu tiešsaistes kontā/profilā, ko nodrošina Pakalpojumu sniedzējs,
 • Personalizētu e-ziņu sagatavošana un nosūtīšana, ja esat tās abonējis,
 • Lai īstenotu jebkuru citu mērķi, kam jūs piekrītat, sadarbojoties ar pakalpojumu sniedzēju

Lietotāju profilēšana, pamatojoties uz viņu piekrišanu

Pamatojoties uz Jūsu piekrišanu, pakalpojuma sniedzējs veic arī pielāgotu saziņu, kas notiek pa dažādiem saziņas kanāliem (e-pasts, SMS, telefons, e-pasts, ziņas pārlūkprogrammā, informācija vietnēs un sociālajos tīklos).
Tā kā mēs vēlamies jums piedāvāt labākos iespējamos piedāvājumus un saturu, kas ir pielāgots jūsu vajadzībām, mēs ar jūsu piekrišanu veidojam jūsu profilu, kas ir personalizētas komunikācijas pamats. Šim nolūkam mēs varam izmantot šādu jūsu informāciju:

 • Demogrāfiskie dati (dzimums, dzimšanas datums vai vecums, adrese)
 • Jūsu pirkumu vēsture (iegādātās preces, pirkuma laiks, pirkumu skaits)
 • Atbildes uz dažādām aptaujām Fenzy-Inteko doo tīmekļa vietnēs
 • Rīcība Fenzy-Inteko doo vietnēs (atsevišķu produktu vai satura aplūkošana, produktu pievienošana iepirkumu grozam, tiešsaistes darījumi)
 • Jūsu atbilde (ziņas atvēršana, saites noklikšķināšana, pirkuma veikšana) uz dažādām ziņām, ko mēs jums nosūtām

Pamatojoties uz šo lietotāja profilu, jūs saņemsiet no mums visatbilstošāko saturu un piedāvājumus:
Kādus produktus un saturu jūs saņemat (piem., pārdošanas piedāvājumus, jaunus produktus, jaunas kolekcijas utt.), lai tie jums būtu pēc iespējas interesantāki

 • Kādus piedāvājumus jūs saņemat (klienti ar lielāku pirkumu skaitu vai biežumu no Fenzy-Inteko doo saņem labākus piedāvājumus)
 • Cik bieži jūs saņemat ziņojumus no mums un pa kādiem saziņas kanāliem
 • Ja jūs to vairs nevēlaties, varat jebkurā laikā pārtraukt šāda veida datu apstrādi, nosūtot e-pastu uz info@fenzy.lv.

Personas datu uzglabāšana

Pakalpojuma sniedzējs visus jūsu personas datus glabās tikai tik ilgi, kamēr tas būs nepieciešams, lai sasniegtu mērķi, kuram šie personas dati tika vākti un novērtēti (piemēram, lai nodrošinātu, ka jums ir piekļuve savam tiešsaistes kontam un interneta veikalam, ka jūsu pasūtījumi tiek izpildīti, ka jūsu maksājums ir pārbaudīts un arī citas pakalpojuma sniedzēja saistības un/vai jūsu saistības ir izpildītas, lai nodrošinātu, ka jūs varat piekļūt konkrētai jums pieejamai informācijai, lai nodrošinātu, ka varat pretendēt uz Fenzy Club bonusiem un pakalpojumu sniedzējs var nosūtīt e-pastus utt.).

Personas datus, kurus pakalpojuma sniedzējs apstrādā uz likumīga pamata, pakalpojumu sniedzējs glabās likumā noteikto laiku.

Personas datus, ko pakalpojuma sniedzējs apstrādā, pamatojoties uz līgumu ar personu, pakalpojumu sniedzējs glabā līguma izpildei nepieciešamo laiku un 5 gadus pēc līguma termiņa beigām, izņemot gadījumu, kad pakalpojuma sniedzējam un jums ir strīds saistībā ar līgumu; šajā gadījumā pakalpojumu sniedzējs datus glabās 5 gadus pēc tiesas vai šķīrējtiesas lēmuma vai izlīguma izpildes vai, ja nav izcēlies juridisks strīds, 5 gadus pēc strīda ārpustiesas izšķiršanas.

Tie personas dati, kurus pakalpojumu sniedzējs apstrādā, pamatojoties uz personas piekrišanu vai tiesisku interesi, tiek glabāti pastāvīgi līdz piekrišanas atsaukšanai. Pakalpojuma sniedzējs datus pirms atsaukšanas dzēš tikai tādā gadījumā, ja personas datu apstrādes mērķis ir sasniegts (piemēram, ja Pakalpojumu sniedzējs izbeidz savu klubu īpašo piedāvājumu dēļ, Pakalpojuma sniedzējs dzēstu visus datus, kas savākti šim nolūkam, pat ja persona, kas piekrita personas datu apstrādei kluba dalības nolūkos, nav iesniegusi piekrišanas atsaukumu) vai ja to pieprasa likums.
Pēc glabāšanas termiņa beigām pakalpojuma sniedzējs personas datus faktiski dzēš vai anonimizē, lai tos vairs nevarētu saistīt ar konkrētu personu.

Personas datu apstrāde saskaņā ar līgumu

Jūs kā privātpersona esat informēts, ka pakalpojumu sniedzējs dalās ar trešajām personām (apstrādātājiem) ar jūsu datiem saistītos individuālos uzdevumus. Apstrādātāji var apstrādāt datus tikai pakalpojuma sniedzēja vārdā, pakalpojumu sniedzēja pilnvarojuma ietvaros (rakstiski vai cita tiesību akta veidā) un saskaņā ar šajā privātuma politikā noteikto mērķi.

Apstrādātāji, kuriem pakalpojumu sniedzējs nosūta personas datus, ir:

 • grāmatvedības pakalpojumi; advokātu biroji un citi juridisko konsultāciju sniedzēji;
 • datu apstrādes un analīzes nodrošinātāji;
 • IT sistēmu uzturētāji;
 • Pakalpojumu sniedzēji e-pasta sūtīšanai (piemēram, Mailchimp un citi);
 • Maksājumu sistēmu nodrošinātāji, piemēram, PayPal, Klarna, Sofort un citi;
 • Klientu attiecību pārvaldības sistēmu nodrošinātāji;

Apstrādātāji personas datus drīkst apstrādāt tikai operatora pamatotu norādījumu ietvaros un nedrīkst izmantot personas datus savām interesēm. Pakalpojuma sniedzējs un personas datu lietotāji netiek nodoti trešajām valstīm (ārpus Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalstīm – ES dalībvalstīm un Islandei, Norvēģijai un Lihtenšteinai) un citām starptautiskām organizācijām, izņemot ASV – visi apstrādātāji ASV ir Privātuma programmas vairoga dalībnieki.

Izvēles brīvība

Jūs kontrolējat informāciju, ko sniedzat par sevi. Ja esat izvēlējies nesniegt savu informāciju pakalpojumu sniedzējam, jūs nevarēsiet piekļūt dažām vietnes vietām vai funkcijām.
IPersonām, kuras vēlas atteikties no Fenzy-Inteko doo abonementa vai e-pastiem, ir jāinformē mūs pa e-pastu uz info@fenzy.lv . Ja jūsu personas dati mainās (pasta indekss, e-pasta adrese, pasta adrese, tālruņa numurs), mēs lūdzam jūs informēt mūs par šīm izmaiņām pa e-pastu uz info@fenzy.lv .

Automātiska datu vākšana (dati, kas nav personas dati)

Ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni, vispārīgi, nepersoniski dati (apmeklējumu skaits, vidējais vietnes apmeklējuma ilgums, apmeklētās lapas) tiek automātiski reģistrēti (nevis reģistrācijas ietvaros). Šī informācija tiek apkopota, lai novērtētu mūsu vietnes pievilcību un uzlabotu tās saturu un piemērotību. Jūsu dati netiek tālāk apstrādāti un netiks nodoti trešajām personām.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir neuzkrītoši dokumenti, kas īslaicīgi tiek saglabāti jūsu cietajā diskā un ļauj pakalpojumu sniedzējam atpazīt jūsu datoru nākamreiz, kad piekļūstat mūsu vietnei. Pakalpojuma sniedzējs izmanto sīkdatnes tikai, lai apkopotu informāciju, kas saistīta ar vietnes lietošanu, un optimizētu pakalpojumu sniedzēja tiešsaistes reklāmas kampaņas.

Sīkdatnes reklāmas nolūkos izseko, kā persona izmanto Pakalpojumu sniedzēja vietni, ja vien šī persona nepiekrīt sīkdatņu izmantošanai.

Datu drošība

Pakalpojuma sniedzējs dara visu iespējamo, lai nodrošinātu datu aizsardzību. Jūsu dati vienmēr ir aizsargāti pret nozaudēšanu, iznīcināšanu, viltošanu, manipulācijām, nesankcionētu piekļuvi vai neatļautu izpaušanu.

Nepilngadīgo piekrišana saistībā ar informācijas sabiedrības pakalpojumiem.

Personas līdz 16 gadu vecumam nedrīkst pārsūtīt nekādus personas datus tīmekļa vietnēs bez vecāku atbildības(vai likumīgā aizbildņa) atļaujas (piekrišanas).

Pakalpojumu sniedzējs nekad apzināti neievāks informāciju no neviena, par kuru zināms, ka viņš ir nepilngadīgs (jaunāks par 16 gadiem), neizmantos un neizpaudīs šādu informāciju nesankcionētām trešajām personām bez vecāku, pilnvarotās personas atļaujas.

Iepriekš minētais neskar ES dalībvalstu vispārējās līgumtiesības, piemēram, noteikumus par līguma spēkā esamību, noslēgšanu vai tiesiskajām sekām attiecībā uz bērnu.

Šādos gadījumos Pakalpojumu sniedzējs izmantos rīcības brīvību, ņemot vērā pieejamās tehnoloģijas, lai pārbaudītu, vai piekrišanu ir devuši vecāki vai pilvarotās personas.

Datu subjekta tiesības attiecībā uz datu apstrādi

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu privātuma politiku vai jūsu personas datu apstrādi, varat sazināties ar mums. Rakstiet mums e-pastu uz info@fenzy.lv Pamatojoties uz jūsu pieprasījumu, mēs jūs informēsim rakstiski un saskaņā ar noteikumiem.
Lai nodrošinātu godīgu un skaidru apstrādi, jums kā datu subjektam, pamatojoties uz normatīvajiem aktiem, ir šādas tiesības :

Tiesības atsaukt piekrišanu: ja jūs kā datu subjekts esat piekritis savu personas datu apstrādei (vienam vai vairākiem konkrētiem mērķiem), tad jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, neievērojot datu apstrādes noteikumus. Pamatojoties uz piekrišanu, tiek ietekmēta apstrāde, kas notikusi līdz atsaukšanas brīdim..

Datu subjekta piekļuves tiesības : jums kā datu subjektam ir tiesības saņemt apstiprinājumu no pakalpojumu sniedzēja (atbildīgās personas) par to, vai tiek apstrādāti ar jums saistīti personas dati, un, ja tā notiek, piekļuvi informācijai par šiem personas datiem un noteiktu informāciju (par apstrādes mērķiem, personas datu kategorijām, saņēmējiem, datu glabāšanas ilgumu vai šī ilguma noteikšanas kritērijiem, tiesību uz datu labošanu vai dzēšanu, tiesības ierobežot apstrādi un tiesības iebilst pret apstrādi, kā arī tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei par datu izcelsmi, ja dati nav vākti no jums, par automatizētas lēmumu pieņemšanas esamību, t.sk. profilēšana, tās iemesli, apstrādes apjoms un sekas, kā arī citu informāciju saskaņā ar VDAR 15. pantu).

Tiesības uz personas datu labošanu : Jums kā datu subjektam ir tiesības pieprasīt pakalpojumu sniedzējam bez nepamatotas kavēšanās labot neprecīzus personas datus. Ņemot vērā apstrādes nolūkus, Jums kā datu subjektam ir tiesības pieprasīt nepilnīgo datu aizpildīšanu (arī ar papildu paziņojuma palīdzību).

Tiesības uz personas datu dzēšanu ("tiesības tikt aizmirstam"): kā datu subjektam jums ir tiesības pieprasīt, lai atbildīgā persona nekavējoties dzēš jūsu personas datus, un atbildīgajai personai ir pienākums nekavējoties dzēst personas datus, ja ir spēkā kāds no šiem iemesliem:

a) personas dati vairs nav nepieciešami saistībā ar nolūkiem, kādiem tie tika vākti vai citādi apstrādāti,
(b) jūs atsaucat piekrišanu un apstrādei nav cita tiesiska pamata.
(c) jūs iebilstat pret apstrādi un apstrādei nav primāru likumīgu iemeslu.
d) personas dati ir apstrādāti nelikumīgi.
e) personas dati ir jādzēš, lai izpildītu Savienības vai dalībvalsts tiesību aktos noteikto juridisko pienākumu, kas ir pakļauts pārzinim.
f) personas dati tika vākti saistībā ar piedāvātajiem informācijas sabiedrības pakalpojumiem.

Tomēr jums kā datu subjektam nav tiesību uz personas datu dzēšanu noteiktos VDAR 17. panta 3. punktā minētajos gadījumos.

Tiesības uz apstrādes ierobežošanu: Jums kā datu subjektam ir tiesības pieprasīt, lai atbildīgā persona ierobežo apstrādi, ja ir izpildīts viens no šādiem nosacījumiem:

a) jūs apstrīdat personas datu precizitāti uz laiku, kas ļauj pārzinim pārbaudīt šo datu pareizību;
b) apstrāde ir nelikumīga un jūs atsakāties dzēst personas datus un tā vietā pieprasāt ierobežot šo datu izmantošanu,
c) atbildīgajai personai dati vairs nav vajadzīgi apstrādes nolūkos, bet jums tie ir nepieciešami, lai izvirzītu, īstenotu vai aizstāvētu juridiskas prasības,

Jūs esat iesniedzis iebildumus pret apstrādi, kamēr nav skaidrs, vai pakalpojuma sniedzēja likumīgie iemesli ir svarīgāki par jūsu iemesliem.

Tiesības uz datu pārnesamību : jums kā datu subjektam ir tiesības saņemt personas datus, ko esat sniedzis pakalpojuma sniedzējam strukturētā, plaši lietotā un mašīnlasāmā formātā, un jums ir tiesības nodot šos datus citam pārzinim, bez šķēršļiem no pārziņa, kuram personas dati tika sniegti, ar nosacījumu, ka:

a) apstrāde pamatojoties uz piekrišanu vai līgumu un
b) apstrādi veic, izmantojot automatizētu apstrādi

Ievērojot savas tiesības uz datu pārnesamību, jums ir tiesības uz personas datu pārsūtīšanu tieši no viena pārziņa (pakalpojuma sniedzēja) citam pārzinim (pakalpojumu sniedzējam), ciktāl tas ir tehniski iespējams.

Tiesības iebilst: jums kā datu subjektam ir tiesības no jūsu konkrētās situācijas izrietošu iemeslu dēļ jebkurā laikā iebilst pret jūsu personas datu apstrādi, kas nepieciešama sabiedrības interesēs esošu uzdevumu veikšanai, īstenojot valsts varu, kas ir nodota pakalpojuma sniedzējam (VDAR 6. panta 1. punkta e) apakšpunkts) vai ir nepieciešams pakalpojumu sniedzēja vai trešo personu likumīgo interešu dēļ (6. panta 1. punkts). ), VDAR f burts). Tas attiecas arī uz profilēšanu, pamatojoties uz šiem noteikumiem; pakalpojumu sniedzējs vairs neapstrādā personas datus, ja vien tas nevar pierādīt nepārvaramu leģitīmu iemeslu apstrādei, kas ietver jūsu intereses, tiesības un brīvības, vai ja apstrāde kalpo, lai izvirzītu, īstenotu vai aizstāvētu juridiskas prasības.

Ja personas dati tiek apstrādāti reklāmas nolūkos, datu subjektam ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret ar viņu saistīto personas datu apstrādi šādas reklāmas nolūkos; tas attiecas arī uz profilēšanu, ciktāl tā ir saistīta ar šādu tiešo reklāmu; Ja datu subjekts iebilst pret apstrādi tiešā mārketinga nolūkos, personas dati vairs netiks apstrādāti šiem nolūkiem.
Ja personas dati tiek apstrādāti zinātniskās vai vēsturiskās pētniecības vai statistikas nolūkos, datu subjektam ir tiesības iebilst pret ar viņu saistīto personas datu apstrādi tādu iemeslu dēļ, kas izriet no viņa īpašās situācijas, ja vien Apstrāde nav nepieciešama, lai izpildītu uzdevumu sabiedrības interesēs.

Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei: neskarot nekādus citus administratīvus vai tiesiskus aizsardzības līdzekļus, katram datu subjektam ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei, jo īpaši tajā dalībvalstī, kurā ir viņa dzīvesvieta, darba vieta. Par iespējamo pārkāpumu (Slovēnijā tas ir datu aizsardzības inspektors), ja datu subjekts uzskata, ka ar viņu saistīto personas datu apstrāde pārkāpj datu aizsardzības noteikumus.
Kā datu subjektam jums ir tiesības uz efektīvu tiesiskās aizsardzības līdzekli pret uzraudzības iestādes juridiski saistošu lēmumu, kas jūs ietekmē, neskarot nekādus citus administratīvus vai ārpustiesas aizsardzības līdzekļus; tas attiecas arī uz gadījumiem, kad uzraudzības iestāde neizskata jūsu sūdzību vai nav informējusi jūs par sūdzības statusu vai iznākumu trīs mēnešu laikā. Tās dalībvalsts tiesas, kurā ir uzraudzības iestādes juridiskā adrese, ir atbildīgas par tiesvedību pret uzraudzības iestādi.

Neizmantojot nekādus citus tiesiskās aizsardzības līdzekļus (juridiskus vai ārpustiesiskus), jums kā fiziskai personai ir tiesības uz efektīvu tiesiskās aizsardzības līdzekli pret uzraudzības iestādes juridiski saistošu lēmumu attiecībā uz jums, kā arī gadījumā, ja uzraudzības iestāde nerisina ar savu sūdzību vai trīs mēnešu laikā neinformēja jūs par lietas statusu vai lēmumu par sūdzību. Par tiesvedību pret uzraudzības iestādi ir atbildīgas tās dalībvalsts tiesas, kurā atrodas uzraudzības iestāde.

Jebkurus pieprasījumus, kas saistīti ar tiesību uz personas datiem izmantošanu, fiziskā persona var nosūtīt Pakalpojuma sniedzējam rakstveidā uz info@fenzy.lv

Uzticamas identifikācijas vajadzībām ar personas datiem saistīto tiesību īstenošanas gadījumā pakalpojuma sniedzējs var pieprasīt no personas papildus informāciju. Pakalpojumu sniedzējs var atteikt darbību tikai tad, ja viņš pierāda, ka personu nevar identificēt.

Pakalpojuma sniedzējam bez nepamatotas kavēšanās un ne vēlāk kā viena mēneša laikā pēc pieprasījuma saņemšanas ir jāatbild uz tās personas pieprasījumu, kura izmanto savas tiesības uz personas datiem.

Uzraudzības iestādes paziņojums par personas datu aizsardzības pārkāpumu

Personas datu kopas pārkāpuma gadījumā pakalpojuma sniedzējam ir pienākums informēt kompetento uzraudzības iestādi, ja vien nav pierādīts, ka pārkāpums nepārkāp personu tiesības un brīvību. Ja ir aizdomas, ka pārkāpumā ir izdarīts noziedzīgs nodarījums, Pakalpojuma sniedzējam ir pienākums ziņot policijai un/vai attiecīgajai iestādei.

Gadījumā, ja pārkāpums rada augstu risku fiziskas personas tiesībām un brīvībai, Pakalpojumu sniedzēja pienākums ir nekavējoties vai, ja tas nav iespējams, bez nepamatotas kavēšanās informēt personas, uz kurām dati attiecas. Paziņojumam personai ir jābūt saprotamā un skaidrā valodā.

Viimati muudetud: 07.08.2019

Izmaiņu publicēšana

Visas izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šajā vietnē.
Izmantojot šo vietni, attiecīgā persona piekrīt visam šo datu aizsardzības noteikumu saturam un piekrīt tiem.

Aktualizēta: 28.06.2022

ES piekrītu

Pārlūkojot mūsu vietni, jūs piekrītat, ka mēs varam izmantot sīkdatnes, kas paredzētas, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi mūsu vietnē. Savām analītikas vajadzībām mēs izmantojam Google Analytics, lai šim nolūkam instalētu sīkfailus ( GA sīkfailu dzēšana ).