Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums: info@fenzy.lv

Iepirkumu grozs0

Iepirkumu grozs


Preces numurs: 0

100% apmierinātības garantija. Ja jūs neesat apmierināts ar preci, varat to atgriezt 14 dienu laikā. Skaidra nauda pēc piegādes, kredītkarte vai PayPal.

FENZY NODROŠINA ZAĻU NĀKOTNI

Modes industrija tiek uzskatīta par vienu no lielākajiem piesārņotājiem, jo modes tendences mainās ļoti ātri un pieaug nepieciešamība pēc jaunām kolekcijām. Papildus materiālu un produkcijas ražošana, kā arī pasūtījumu iepakošana tiek uzskatīti par vienu no galvenajiem piesārņotājiem.

Savā uzņēmumā mums rūp vide un, tā kā vēlamies, lai mode un vide iet roku rokā, esam sev izvirzījuši gan īstermiņa, gan ilgtermiņa mērķus, kas palīdz uzturēt tīru vidi.

1. Samazinām plastmasas un plastmasas iepakojuma izmantošanu
Eko iniciatīvas ietvaros uzņēmums būtiski samazina plastmasas iepakojumu izmantošanu apģērbā un tā piegādei. Mēs pakāpeniski aizstājam plastmasu ar videi draudzīgu, aizsargājošu pārstrādātu papīra un iepakojumu, kas izgatavots no pārstrādātas plastmasas vai kartona.

2. Mēs izmantojam pārstrādātu iepakojumu, kas ir piemērots vairākkārtējai lietošanai
Iepakojuma maisiņi, kuros nosūtām pasūtījumus, ir izgatavoti no videi draudzīgas, 100% otrreiz pārstrādātas plastmasas, kas paredzēta vairākkārtējai lietošanai un ko klients var izmantot preču atgriešanai.

3. Klasisko plastmasas maisiņu vietā izmantojam pārstrādātas kartona kastes
Klasiskos plastmasas maisiņus aizstājam ar kartona kastēm, kas izgatavotas no makulatūras. Kastes arī aizsargā preces transportēšanas laikā un nodrošina, ka preces nonāk pie klienta nebojātas.

4. Strādājam bez papīra
Mūsu mērķis ir līdz 2022. gadam pilnībā likvidēt papīra rēķinu un atgriešanas veidlapu izmantošanu. Klienti saņems tikai rēķinus elektroniskā formā, un viņi varēs aizpildīt atgriešanas, maiņas vai sūdzības veidlapu, izmantojot digitālo veidlapu mūsu vietnē www.fenzy.lv .

Mūsu lielākais izaicinājums šobrīd ir ieviest izmaiņas otrreizējās pārstrādes tekstilmateriālu ražošanā un izmantošanā.

Ražojot jaunas kolekcijas, iespēju robežās ņemsim vērā jaunākās ekoloģiskās tendences un pakāpeniski nomainīsim esošos materiālus ar līdzvērtīgas vai labākas kvalitātes pārstrādātiem materiāliem. Attiecībā uz sintētiski pārstrādātiem materiāliem, lielākā daļa kolekcijas ir izgatavotas no dabīgiem materiāliem ar eko-sertifikātiem.

ES piekrītu

Pārlūkojot mūsu vietni, jūs piekrītat, ka mēs varam izmantot sīkdatnes, kas paredzētas, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi mūsu vietnē. Savām analītikas vajadzībām mēs izmantojam Google Analytics, lai šim nolūkam instalētu sīkfailus ( GA sīkfailu dzēšana ).